تبلیغات
الماس والیبال - اخبار مرحله ی دوم رقابت های قهرمانی مردان و صعود ایران به مرحله ی سوم


الماس والیبال

گروه بندی دور سوم مشخص شد؛ همگروهی ایران با فرانسه و آلمان + برنامه

تیم ملی والیبال ایران پس از صعود ار مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان؛ در دور سوم با تیم های فرانسه و آلمان همگروه شد.

مسابقات والیبال قهرمانی جهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از مشخص شدن چهره 6 تیم برتر جهان در پایان فاز دوم مسابقات والیبال قهرمانی جهان، گروه بندی و برنامه این رقابت ها در مرحله سوم نیز اعلام شد.

 

 بر این اساس در گروه G؛ این مسابقات تیم های فرانسه، آلمان و ایران قرار گرفتند و در گروه H؛ هم تیم های برزیل، لهستان و روسیه  قرار گرفتند تا در ادامه به صورت دوره ای با هم  رقابت کنند.


مهر تایید ولاسکو بر شاهکار کواچ؛ ایران به حقش رسید و صعود کرد

 

هدیه ولاسکو به والیبال ایران؛ با برتری تیم والیبال آرژانتین مقابل آمریکا، ایران برای نخستین بار به جمع 6 تیم برتر جهان صعود کرد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در یکی از حساس ترین دیدارهای روز پایانی مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی جهان تیم‌های ملی والیبال آمریکا و آرژانتین، دیگر هم گروه‌های ایران به مصاف هم رفتند که در پایان برتری 3 بر 2 آرژانتین برابر یانکی ها سند صعود ایران را امضا کرد.

 

شاگردان ولاسکو در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازات 28 بر 26، 25 بر 20 و 15 بر 11 به برتری رسیدند و ست های اول و چهارم را نیز با امتیازات 19 بر 25 و 23 بر 25 واگذار کردند. بدین ترتیب و با شکست آمریکا برابر آرژانتین و پیروزی 3 بر یک ایران مقابل صربستان، تیم والیبال کشورمان برای نخستین بار به جمع شش تیم برتر مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان صعود کرد.

 

ایران هم اکنون با 15 امتیاز صعودش به دور بعدی مسجل شده و آمریکای 14 امتیازی نیز برای صعود باید منتظر نتیجه دیدار لهستان و فرانسه باشد.

گزارشی از صعود تاریخی به مرحله  ی
[http://www.aparat.com/v/WF2LH]
سوم:


اینم فیلم خوشحالی بعد از صعود تو رخکن:

[http://www.aparat.com/v/e3m9I]

ملی پوشان پس از صعود به جمع 6 تیم برتر جهان چه گفتند؟

ملی پوشان والیبال کشورمان که پس از صعود تاریخی به جمع 6 تیم برتر جام هجدهم حسابی ذوق زده هستند؛ این موفقیت را به مردم ایران تقدیم کردند.

تیم ملی والیبال ایران


*شهرام محمودی: این صعود در تاریخ ثبت شد/ خیلی ظلم بود اگر حذف می شدیم.

پشت خط زن تیم ملی که با صعود ایران به جمع 6 تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان ذوق زده بود، گفت: خدا جواب زحماتمان را داد. خیلی ظلم بود اگر با هفت برد و دو باخت حذف می شدیم. خدا را شکر که بردیم. این لحظه، لحظه بزرگی برای مردم ورزش ایران است.
وی تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی جهان، جامی به این معتبری و مهمی جزو 6 تیم اول شدیم، فقط جای تبریک دارد به همه آنهایی که زحمت کشیدند.
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: نمی دانم  چه باید بگویم. باورتان نمی شود اگر حذف می شدیم، هیچ وقت این روز را فراموش نمی کردیم. مبارک مردم باشد که با دعا هایشان برایمان انرژی می فرستادند.
محمودی تصریح کرد: ممنون هستم از تیم آرژانتین که تا آخرین لحظه جنگید و تبانی نکرد. این لحظه در تاریخ ثبت می شود. احساسم گفتنی نیست.

عادل غلامی

*عادل غلامی: این صعود هدیه خدا بود/ از تیم ولاسکو برای اینکه مردانه جنگیدند متشکرم

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی ایران مقابل  صربستان و شکست آمریکا برابر آرژانیتن و صعود تیم ایران به جمع 6 تیم اول رقابت های قهرمانی جهان گفت:  فکر می کردیم صعود کنیم؛ اما نه این طوری. صعود در دقیقه 90 را خدا  به ما هدیه داد. خوشحالیم . واقعا زحمت کشیدیم برای اینکه به اینجا برسیم و شاکر خداوند نیز هستیم.


وی ادامه داد:خودم به شخصه از ولاسکو و تیم آرژانتین متشکرم که مردانه جنگیدند و آمریکا را شکست دادند. ولاسکو در نبوش هم به والیبال ایران کمک کرد.  البته از تک تک بچه های تیم و کادرفنی که این روزها همدل بودند،زحمت کشیدند و یکدل و یک جهت جلو رفتند و نتیجه گرفتند هم متشکرم.


سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: هنوز کارمان در مسابقات قهرمانی جهان تمام نشده و بازیکنان مصمم هستند و می توانند به جایگاه بالاتر برسند.  از مردم ایران تشکر ویژه دارم به خاطر اینکه ما را دعا کردند. من در این چند روز پیغام های خوبی داشتم که سر سجاده ما را دعا کردند. این برد و موفقیت را به همه مردم ایران، حامیان اصلی تیم که  به رغم دوری از ما دلهایشان با ما بود، تبریک می گویم.


 وی گفت: حس خیلی خوبی دارم. حسی که حاصل  زحمات و تلاش چندین ساله بچه هاست و کار یک شب و دوشب نیست و واقعا اصلا گفتنی نیست.


صربستان به گرد پای ایران هم نرسید
همه چشم انتظار نتیجه دو بازی

تیم ملی والیبال مردان ایران یکشنبه شب در دیدار برتر موفق شد نتیجه 3 – 1 و امتیازهای 27 – 25، 22 – 25، 25 – 22 و 25 – 18 را به سود خود رقم بزند تا با کسب 15 امتیاز کار خود را در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان پایان بخشد. سرنوشت صعود یا عدم صعود ایران به مرحله سوم پیکارها به بازی های امریکا – آرژانتین و فرانسه – لهستان بستگی دارد که همه منتظرند تا نتایج آن بازی ها مشخص شده و رده بندی نهایی گروه، سه تیم برتر و راه یافته به مرحله سوم را تعیین کند.

مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان
ایران از جهنم لهستان یک امتیاز گرفت


تیم ملی والیبال مردان ایران شنبه شب با ارائه یک نبرد جانانه در برابر لهستان؛ میزبان پیکارهای جهانی با حساب 3 بر 2 نتیجه بازی را واگذار کرد اما با یک امتیازی که از این دیدار به دست آورد، همچنان به صعود امیدوار ماند تا سرنوشت نهایی خود را یکشنبه شب با انجام بازی مقابل صربستان و همچنین با توجه به نتایج دیگر بازی های گروه، رقم بخورد.
ایران در دیداری که شنبه شب در سالن 14 هزار نفره اطلس شهر غوچ لهستان برگزار شد و انبوهی از هواداران پر و پا قرص تیم ملی کشورمیزبان شاهد آن بودند، تحت تاثیر جوِ بی حد و حصر متفاوت،  پر سر و صدا و یکپارچه حامی لهستان نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و در دو ست اول با پوئن های 25 – 17 و 25 – 16 مغلوب حریف پر عِدّه و عُدّه اش شد. اما از آغاز ست سوم بر اتمسفر سالن غلبه کرد و موفق شد در یک رالی زیبا و پر از هیجان ست های سوم و چهارم را با پوئن های 26 – 24 و 25 – 19 از آن خود کند تا هم سرنوشت تیم پیروز بازی را به ست پنجم بکشاند و هم یک امتیاز مهم را از این مصاف دیدنی به چنگ آورد.
در نهایت در ست پنجم ایران 16 – 14 پوئن را به میزبان مسابقات قهرمانی جهان واگذاشت.
ایران اکنون با 12 امتیاز در رده  چهارم جدول گروه خود قرار دارد و یکشنبه شب در آخرین دیدار خود از مرحله دوم به مصاف صربستان می رود.

فیلم خلاصه ی بازی ایران3_استرالیا1
[http://www.aparat.com/v/pFAhD]طبقه بندی: اخبار والیبال قهرمانی مردان، 
[ سه شنبه 25 شهریور 1393 ] [ 11:05 ق.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین