تبلیغات
الماس والیبال - رئیس فدراسیون والیبال ایران با مسئولین باشگاه ورونا دیدار و گفتگو کرد


الماس والیبال

رئیس فدراسیون والیبال ایران از امکانات باشگاه ورونا بازدید و با مسئولین این باشگاه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی که به دعوت مسئولین باشگاه ورونا به ایتالیا سفر کرده بود مذاکراتی با مسئولین این باشگاه برای همکاری های دو جانبه داشت. 
در این مذاکرات درباره نقل و انتقال بازیکن و مربی بین دو کشور و برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی ایران در ایتالیا گفتگو شد و طرفین به توافقاتی رسیدند.پس از این جلسه دکتر داورزنی از امکانات باشگاه ورونا بازدید کرد.
رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: هدف ما از امضای تفاهم نامه همکاری با باشگاه ورونا کمک به ارتقای سطح والیبال ایران و آماده کردن زمینه حضور بازیکنان کشورمان در لیگ های معتبر اروپایی است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی پس از بازدید از باشگاه ورونای ایتالیا اظهار داشت: به دعوت مسئولین این باشگاه به ایتالیا سفر کردم تا هم مسابقه دوم تیم ملی در لیگ جهانی را از نزدیک تماشا کنم و هم مذاکراتی با مسئولین باشگاه ورونا برای امضای تفاهم نامه همکاری داشته باشیم.
وی ادامه داد: هدف از امضای این تفاهم نامه کمک به والیبال ایران است تا هم زمینه حضور بازیکنان کشورمان در لیگ های معتبر اروپایی را فراهم کنیم و هم مقدمات سرمایه گذاری باشگاه ورونا روی استعدادهای والیبال کشورمان آماده شود.
داورزنی تاکید کرد: برنامه ما این است که روی نسل جوان والیبال ایران به گونه ای سرمایه گذاری کنیم که هم پشتوانه ای برای آینده تیم ملی باشند و هم فرصتی برای بازی کردن در لیگ های اروپایی داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه آینده خوبی برای والیبال ایران پیش بینی می کند، گفت: همکاری با باشگاه ورونا می تواند کمک زیادی به ارتقای سطح والیبال کشورمان در آینده کند.
رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: مسئولین باشگاه ورونا هم در آینده به ایران سفر می کنند تا از نزدیک با امکانات و ظرفیت های والیبال کشورمان آشنا شوند و استعدادهای والیبال ایران را بررسی کنند.طبقه بندی: اخبار والیبال، 
[ دوشنبه 12 خرداد 1393 ] [ 09:04 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین