تبلیغات
الماس والیبال - دومین شکست تیم والیبال برزیل از ایران در سالن12هزار نفری آزادی


الماس والیبال

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خانگی خود در لیگ جهانی والیبال موفق به شکست پرافتخارترین تیم این رقابت ها شد تا زرد پوشان برزیل یک شکست دیگر برابر ایران تجربه کرده باشند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی والیبال ایران و برزیل از ساعت 21 امروز جمعه در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزارنفری آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.
ملی پوشان ایران در این بازی سه بر دو برزیل را شکست دادند تا دو امتیاز شیرین از این تیم کسب کنند.
شاگردان رزنده سرمربی تیم ملی والیبال برزیل در ست های دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر20 و  25 بر 18به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و پنجم این بازی به ترتیب با 25 یز 17، 27 بر 25 و 15 بر 9 مغلوب ایران شدند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، شهرام محمودی، سید محمد موسوی، آرمین تشکری، ،فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور و عبدالرضاعلیزاده استفاده کرد.
همچنین مهدی مهدوی، امیر غفور، عادل غلامی و علیرضا مباشری در نیمکت ذخیره های تیم ملی والیبال ایران قرار گرفتند تا در صورت نیاز به بازی بروند.
12 بازیکن تیم ملی برزیل نیز در این بازی برونو رزنده، ایزاک سانتوس، والاس ده سوزا، لوکاس ادواردو، لیندرو ویسوتو، موریلو اندرس، ریکاردو لوکارلی، لوئیز فیلیپه فونتلس، سانتوس جونیور، مائوریکو سیلوا، ماریو پدریرا جونیور و رافائل الیویرا بودند.
ولادیمیر چوک ناظر صربستانی فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این بازی را بر عهده داشت و فیلیپ وریک از فرانسه و آندری زنویچ از روسیه داوران دیدار نخست ایران و برزیل بودند.
تمامی صندلی ها و سکوهای سیمانی سالن 12 هزار نفری آزادی امروز پر از جمعیت و وزیر ورزش و جوانان نیز یکی از تماشاگران این دیدار بود.
دومین مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و برزیل در چارچوب هفته چهارم لیگ جهانی والیبال یکشنبه 25 خردادماه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود.

گزارش کامل دیدار تیم های ملی والیبال برزیل و ایران به قرار است:
ست نخست ( ایران 18 – برزیل 25)
ست دوم ( ایران 27– برزیل 25) 
ست سوم ( ایران 20– برزیل 25) 
ست چهارم ( ایران 25 – برزیل 17)  
ست پنجم ( ایران 15– برزیل9 ) 
تیم ملی والیبال ایران ست پایانی را 15 بر 9 به نام خود تمام کرد تا در نهایت سه بر دو پیروز این میدان سخت باشد و دو امتیاز دیگر کسب کند.
اینم فیلم خلاصه ی بازی:
[http://www.aparat.com/v/jaqbO]
مثل همیشه ادامه ی گزارش تصویری ادامه ی مطلب


طبقه بندی: اخبار لیگ جهانی2014، گزارش تصویری، 
[ شنبه 24 خرداد 1393 ] [ 03:30 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین