تبلیغات
الماس والیبال - دومین برد والیبال ایران مقابل ایتالیا در ایران


الماس والیبال

دومین پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر لاجوردی پوشان ایتالیا
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال موفق به شکست سه بر یک این تیم شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا از ساعت 18 و 30 دقیقه در چارچوب دومین مسابقه هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزارنفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند.
ملی پوشان ایران در ست سوم این دیدار 25 بر 19 مغلوب ایتالیا شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر22، 25 بر و 25 بر  20 به پیروزی رسیدند تا جمع امتیازهای خود را به عدد 13 برسانند.
اسلوبودان کواچ سعید معروف، محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف ربه عنوان ترکیب آغاز کننده این دیدار انتخاب کرد که نسبت به دیدار نخست با ایتالیا تغییری نداشت.
بنابر این مهدی مهدوی، امیر غفور، آرمین تشکری، میلاد عبادی پور و  پوریا فیاضی به عنوان بازیکنان ذخیره ایران در کنار زمین ماندند تا در صورت صلاحدید سرمربی به زمین وارد شوند.
مائورو بروتو سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا نیز برای این مسابقه فیلیپو لانزا، گابریله ماروتی، توماس برتا، میشله بارانوویچ، متئو پیانو، جیلیو سابی، آندره کولاچی، آنتونیو کوارتا، لوئیجی رانداتزو، سیمونه آنزانی، آندره جیوانی و لوکا وتوری را همراه داشت.
ظرفیت سالن 12 هزارنفری آزادی تهران از یک ساعت قبل از آغاز مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا تکمیل شد و حتی پله های مسیر تردد تماشاگران نیز پر شده بود.
تیم ملی والیبال ایران در دو بازی رفت که در هفته دوم لیگ جهانی در شهرهای تریسته و ورونای ایتالیا برگزار شد، مغلوب لاجوردی پوشان این کشور شده بود. و در نخستین بازی برگشت که روز جمعه در تهران برگزار شده بود، سه بر صفر به پیروزی رسید.
ویلی برانینکس از بلژیک نظارت بر دو دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال را بر عهده دارد. در مسابقه امروز ابراهیم النعمه از قطر به عنوان داور اول و ولید عبدالصمد از مصر به عنوان داور دوم فضاوت این رقابت را بر عهده داشتند.
همچنین محسن ترابی داور بین المللی والیبال ایران نیز به عنوان داور ذخیره این دیدار بود.


میرزاجانپور امتیازآورترین بازیکن شد
مجتبی میرزاجانپور در دومین مسابقه ایران و ایتالیا در تهران عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا امروز یکشنبه در دومین بازی هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزارنفری آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان ایران سه بر یک به پیروی رسیدند.
مجتبی میرزاجانپور در این بازی با 14 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن بازی شد و محمد موسوی نیز با 13 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت.
تیم ملی والیبال ایران روز جمعه در نخستین بازی نیز سه بر صفر ایتالیا را شکست داد و محمد موسوی بهترین بازی آن دیدار شد.

صعود دوباره ایران به رتبه دوم جدول   
تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست سه بر یک ایتالیا در دومین بازی دو باره در رتبه دوم جدول گروه یک لیگ جهانی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال با شکست سه بر یک ایتالیا در بازی امروز یکشنبه 13 امتیازی شد و در رتبه دوم جدول قرار گرفت.
تیم ملی والیبال ایتالیا با همان 19 امتیاز قبلی در صدر جدول این گروه ماند. تیم های لهستان و برزیل نیز با 11 و 8 امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.
دو تیم لهستان و برزیل نیز تا دقایقی دیگر به مصاف یکدیگر می روند.
تیم ملی والیبال ایران در مسابقه نخست با ایتالیا که روز جمعه برگزار شد، سه بر صفر به پیروزی رسید.
فیلم شاهگوشو میبینین؟ایشون آقای هادی کاظمی هستن
میشه بگین اینجا چی شده؟؟؟
آقا فرهاد اجازه بده خود آقا میلاد توپ بگیره!!!!!!


[ دوشنبه 2 تیر 1393 ] [ 01:41 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظرات      قالب ساز آنلاین