تبلیغات
الماس والیبال - رسیدن ملی پوشان والیبال به گدانسکو وضعیت شهرام محمودی


الماس والیبال

ملی پوشان به گدانسک رسیدند

تیم ملی والیبال کشورمان پس از طی سفری 7 ساعته، دقایقی پیش به شهر گدانسک کشور لهستان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسین والیبال؛ تیم ملی والیبال کشورمان که بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران را به مقصد کشور لهستان ترک کرده بود، پس از 7 ساعت از طریق فرودگاه فرانکفورت وارد شهر گدانسک شد.
با توجه به مصدومیت "شهر ام محمودی" قطر پاسور تیم ملی والیبال کشورمان وی نتوانست هم تیمی هایش را در این دو مسابقه همراهی کند و بر اساس تصمیم کادر فنی رضا قرا که هم اکنون مشکل خروج از کشور دارد، جانشین وی شد.
همچنین چورا مربی تیم ملی کشورمان نیز به علت مشکل خروج از کشور نتوانست به همراه تیم به لهستان بیاید.
 بر اساس اعلام مسئولین تیم ملی "رضا قراء" و "اسلوبودان پراک یاچیچ" ( چورا) با یک روز تاخیر به جمع ملی پوشان در گدانسک لهستان اضافه خواهند شد.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات لیگ جهانی در لهستان، تیم ملی والیبال کشورمان پس از استراحتی کوتاه و صرف نهار، ساعت 16:00 به وقت محلی نخستین تمرین خود را در شهر گدانسک و در سالن محل برگزاری مسابقات انجام دهد.
تیم ملی والیبال کشورمان در هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی والیبال 2014 روز جمعه 13 تیر ماه امسال مقابل تیم ملی لهستان برای سومین بار در طول این پیکارها مصاف خواهد داد.
تیم ملی والیبال ایران در 2 بازی هفته ششم رقابتهای لیگ جهانی والیبال مقابل تیم لهستان در تهران موفق به کسب 2 برد و در مجموع شش امتیاز شد که با به دست آوردن این نتایج قابل قبول صعودش به مرحله نهایی لیگ جهانی را قطعی کرد.

افروزی: هیچ یک از یازده بازیکن مصدومیت جدی ندارند/ محمودی حداقل به دو هفته زمان نیاز دارد

پزشک تیم ملی والیبال کشورمان از عدم وجود مصدومیت جدی ملی پوشان پیش از سومین دیدار با لهستان در لیگ جهانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال کشورمان پس از ورود تیم به لهستان در خصوص وضعیت ملی پوشان اظهار داشت: خوشبختانه هیچ یک از 11 بازیکنی که هم اکنون همراه ما به لهستان آمده اند دچار آسیب دیدگی جدی نیستند و می توانند در این 2 بازی تیم را بدون داشتن مشکل همراهی کنند.
وی مصدومیت را جزء لاینفک ورزش حرفه ای دانست و افزود: با توجه به آن که ملی پوشان والیبال به طور حرفه ای کار خود را دنبال می کنند آسیب دیدگی همراه آنها هست ولی خدا را شکر این آسیب ها در حال حاضر باعث نمی شود که آنها نتوانند تیم را در بازیها همراهی کنند.
پزشک تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه در خصوص مصدومیت شهرام محمودی گفت: طبق آزمایشات و MRI گرفته شده شهرام محمودی از ناحیه لیگامان داخلی و خارجی مچ پا دچار مصدومیت شده و برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیاز به حداقل 2 هفته استراحت و انجام برنامه های فیزیوتراپی دارد. در نظر داشتیم وی را هم همراه تیم به لهستان بیاوریم و تورمی که در پایش وجود داشت این اجازه را به ما نداد.
طبقه بندی: اخبار لیگ جهانی2014، گزارش تصویری، 
[ چهارشنبه 11 تیر 1393 ] [ 06:51 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین