تبلیغات
الماس والیبال - اخبار قبل از مسابقه ی سوم تیمم ملی والیبال ایران ولهستان در لیگ جهانی2014


الماس والیبال

چورا و قرا  رسیدند

مربی و پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان با یک روز تاخیر به اردوی تیم ایران در گدانسک ملحق شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان پراکلیاچیچ و رضا قرا مربی و بازیکن تیم ملی کشورمان که رو چهارشنبه به علت مشکل خروج از کشور نتوانستند همراه دیگر ملی پوشان به لهستان سفر کنند، با یک روز تاخیر صبح امروز پنجشنبه به گدانسک رسیدند و به اردوی تیم ملی ایران در لهستان پیوستند. 
قرا بلافاصله به سالن بدنسازی رفت و به طور اختصاصی تمرین کرد تا عصر امروز اولین تمرین توپی خود را به همراه دیگر ملی پوشان زیر نظر اسلوبودان کواچ برگزار کند.

برزیل با شکست ایتالیا کار لهستان را سخت کرد

هفته پایانی مرحله بین قاره ای لیگ جهانی والیبال پنجشنبه شب با دیدار دو تیم برزیل و ایتالیا در شهر بولونیا آغاز شد که این بازیِ انتقامی – حیثیتی در نهایت با حساب 3-1 به سود برزیلی ها به پایان رسید.
برزیل به عنوان پرافتخارترین تیم لیگ جهانی که حالا برای اولین بار در آستانه حذف در این مرحله قرار گرفته و برای صعود به جمع فینالیست های امسال، به عملکرد فوق العاده و کسب بهترین نتیجه در دو بازی اش مقابل ایتالیا دارد، موفق شد 3 امتیاز مهم از آتزوری ها بگیرد تا هم شرایط خود را در جدول رده بندی گروه اول این رقابت ها بهبود ببخشد و هم انتقام یکی از شکست های تلخ هفته اول خود در برزیل مقابل ایتالیا را از حریف سنتی اش بگیرد.
ایتالیا که با ترکیبی از بهترین بازیکنان خود، از جمله؛ زایتسف، بیرارلّی، تراویسا، پارودی و کوار به مصاف مهمانش آمده بود، غیر از ست دوم که آنهم با عملکرد فوق العاده زایتسف توانست امتیاز 25 – 21 را به سود ثبت کند ست های اول، سوم و چهارم بازی را با امتیازهای 16-25، 19-25 و 19 -25 به حریف سراپا انگیزۀ خود واگذار کرد تا همچنان پایین تر از ایران، در رده دوم جدول رده بندی گروه اول قرار بگیرد.
برزیل نیز با این پیروزی 14 امتیازی شد و موقعیت سومی خود در جدول را بهبود بخشید. ضمن اینکه با این برد، کار لهستانِ 11 امتیازی را نیز برای صعود به جمع غول های فلورانس 2014 سخت کرد. چراکه حالا لهستانی ها باید به کسب حداکثر امتیاز با اختلاف مناسب پوئن در دوگانه شان مقابل ایران فکر کنند، تا در صورت سر زدن لغزشی از برزیل، جای خود را با این تیم عوض کرده و به عنوان تیم سوم گروه، به مرحله نهایی راه یابند. 
بازی پنجشنبه شب ایتالیا – برزیل؛ بیست و هفتمین رویارویی دو تیم در تاریخ لیگ جهانی بود که به سیزدهمین پیروزی طلایی پوشان انجامید.
دومین بازی این دو تیم پرافتخار والیبال ساعت 19.30 یکشنبه در شهر میلان برگزار خواهد شد. بازی یکشنبه، آخرین مسابقه گروه اول لیگ جهانی است که سرانجام رده بندی نهایی این گروه و سرنوشت سومین تیم صعودکننده از این گروه به مرحله نهایی مسابقات را مشخص خواهد کرد.

نظرات صهحب نظران:

کواچ:مهم نیست که صعود کرده ایم.سعی میکنیم مانند تهران بازی کنیم.
آنتیگا:بازی سختی خواهیم داشت.
  • معدنی:لهستان محکوم به برد است.کواچ در فاز مسابقه تاثیر خود را روی تیم گذاشت.
  • خوش خبر:بازی های امثال عادلانه تر برگزار میشود.
سعید معروف:برای برد به میدان میرویم نه باخت.غفور هم مثل شهرام با تجربه است.سخت میجنگیم.مردم ایران عاشق والیبال هستند و مارا حمایت میکنند.
مهدوی:بدون استرس مقابل لهستانی ها بازی میکنیم.جایگزینان شهرام مطمئن هستند.
سید:برخوردهای لهستانی ها ناشی از ترسشان است.دلمان برای شهرام تنگ شده.
  • پوریا فیاضی:باید از شخصیت شکل گرفته ی ایران دفاع کنیم.
  • میرزاجانپور:کواچ روحیه ی جنگنده ی تیم را تقویت میکند.کارمان در لهستان راحت نیست.
  • عادل غلامی:با تمام قوا در خانه ی حریف بازی خواهیم کرد.
  • وینارسکی:امیدوارم بهتر از قبل بازی کنیم.طبقه بندی: اخبار لیگ جهانی2014، گزارش تصویری، 
[ پنجشنبه 12 تیر 1393 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین