تبلیغات
الماس والیبال - اولین برد لهستان مقابل تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی2014


الماس والیبال

نخستین بازی ایران و لهستان در هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی والیبال  در شهر گدانسک لهستان و در سالن ارگوآرنا برگزار شد و با نتیجه سه بر یک به نفع تیم لهستان به پایان رسید...

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ ترکیب آغاز کننده تیم ایران در این دیدار را سعید معروف, فرهاد قائمی، فرهاد ظریف، امیر غفور، محمدموسوی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور تشکیل دادند.

ترکیب اصلی تیم لهستان را نیز پیُوتر نُواکُفسکی، میخال وینیارسکی، کارُول کلوس، ماریوژ ولازلی، فابیّندِژیزگا، لوکاش زیگادلُو، میکا مّتِئوش، پاوِل زاتُورسکی تشکیل دادند.

از نکات قابل توجه ترکیب تیم لهستان این است که آن ها در بازی های این هفته  با 2 لیبرو حاضر می شوند.
سفید پوشان تیم لهستان زود تر از ملی پوشان کشورمان وارد زمین شده و برنامه های کششی خود را انجام دادند.نتیجه ی بازی در ست ها به قرار زیر است:


حواشی سومین دیدار ایران و لهستان در لیگ جهانی 2014

تیم ملی والیبال کشورمان در سومین رویارویی خود مقابل تیم لهستان با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ اولین دیدار تیم های ایران و لهستان از هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی با حواشی خاص خود در سالن ارگوآرنا همراه بود.
برگزارکنندگان مسابقات پیش از آغاز بازی نسبت به پخش موزیکی از سیروان خسروی خواننده نسل جوان کشورمان اقدام کردند.
با وجود آن که نتیجه این بازی سرنوشت لهستانی ها را در لیگ جهانی 2014 مشخص می کند مردم این کشور از دیدار هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ جهانی استقبال چندانی نکردند و تعدادی از صندلی های سالن ارگوآرنا خالی بود. 
دستگاه ویدئوچک تعبیه شده مجهز به 20 دوربین بود.
وجود دستگاه سرعت سنج نیز از دیگر امکانات سالن محل برگزاری دیدار بود، لهستانی ها با تجهیز سالن محل برگزاری به نوعی خود را برای میزبانی رویداد بزرگ قهرمانی مردان جهان آماده می کنند.
حدود 20 خبرنگار مکتوب در جایگاه اختصاص یافته خود مستقر ونسبت به پوشش خبری مسابقه اقدامات لازم را انجام دادند. فاصله جایگاه خبرنگاران با زمین مسابقه بسیار زیاد است.
در این دیدار حدود 100 تماشاگر ایرانی مقیم اروپا با حضور در سالن مسابقه از نزدیک به دیدن بازی و تشویق ملی پوشان کشورمان اقدام کردند آن ها نشان دادند که در هیچ کجای دنیا ملی پوشان ایرانی تنها نیستند.


امیر غفور امتیازآورترین بازیکن میدان شد

به گزارش مرجع خبری والیبال،در پایان این بازی امیر غفور از ایران با کسب 22 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان انتخاب شد. در تیم ملی لهستان نیز ولازلی با کسب 20 امتیاز بیشترین امتیاز را برای تیمش کسب کرد.

نظر صاحب نظران گرامی:

  • کواچ:خوب شروع کردیم ولی متوقف شدیم.
  • آنتیگا:ایران میتوانست بهتر بازی کند.
  • معروف:بدترین روز لیگ جهانی را تجربه کردیم.
  • غفور:نمیخواهیم اشتباه ایتالیا را تکرار کنیم.
  • وینارسکی:باید برای صعود تلاش کنیم.
  • کونارسکی:باید در لیگ جهانی بمانیم.
  • کرزیستاف:این والیبال است هر تیمی خوب سرویس بزند برنده هست.
  • کارول کلوس:خوب آغاز نکردیم ولی هرچه جلوتر رفتیم بهتر شدیم.


طبقه بندی: اخبار لیگ جهانی2014، گزارش تصویری، 
[ شنبه 14 تیر 1393 ] [ 03:33 ب.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین