تبلیغات
الماس والیبال - اخبار جالب قبل از مرحله ی نهایی لیگ جهانی والیبال2014


الماس والیبال

شهرام محمودی غایب بزرگ ایران در دور نهایی

شهرام محمودی ملی پوش والیبال کشورمان به مرحله نهایی لیگ جهانی در فلورانس نمی رسد...

به گزارش مرجع خبری والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر سیامک افروزی در باره روند درمان مصدومیت شهرام محمودی گفت: در مدت سفر به لهستان با این بازیکن و کادر پزشکی در ارتباط بودیم و پس از بازگشت از سفر نیز محمودی را معاینه کردم.

پزشک تیم ملی والیبال تصریح کرد: تصویر برداری MRI پای شهرام نشان می دهد که این بازیکن شرایطش حادتر از انتظار است بنابر این محمودی نمی تواند تیم ملی را در مرحله نهایی لیگ جهانی همراهی کند.

وی افزود: تورم پای شهرام محمودی در حال حاضر زیاد است و تلاش می کنیم هر چه زودتر این بازیکن به شرایط مسابقه برگردد.

افروزی درباره سایر بازیکنان تیم ملی والیبال گفت: مصدومیت خاصی که باعث حضور نیافتن آنان در مسابقات شود، نداریم و بازیکنان تمرینات خود را آغاز کرده اند.

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال از 25 تیرماه با حضور شش تیم آغاز خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران با تیم های برزیل و روسیه در گروه دوم این مرحله همگروه است.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 20 روز چهارشنبه 25 تیرماه در نخستین بازی خود در این مرحله از رقابت ها به مصرف روسیه مدافع عنوان قهرمانی می رود.


سه بازیکن تیم ملی در راه لیگ ایتالیا

حضور معروف،موسوی و عبادی پور از تیم ملی والیبال ایران در باشگاه‌های ایتالیا تقریباً قطعی شده است...

http://up.fivb2014.ir/up/fivb2014/ir5.jpg

به گزارش مرجع خبری والیبال و به نقل از فارس،تیم ملی والیبال ایران پا به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال گذاشت و این صعود‌ به‌طور قطع منافع بسیاری برای والیبال ایران به همراه د‌اشت؛ به غیر از قد‌رت‌نمایی و شناخته‌شد‌ن ایران د‌ر مید‌ان جهانی پاد‌اش‌های خوبی هم از FIVB نصیب والیبال ایران می‌شود‌، اما مهم‌ترین موضوع مطرح شدن نام بازیکنان ایران در میادین بین‌المللی است.

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران با بازی‌های درخشان خود در لیگ جهانی 2014 توانستند نگاه‌ها را به خود جلب کنند و پیشنهادهای خوبی از باشگاه‌های مطرح اروپایی داشته باشند. سعید‌ معروف، سید محمد‌ موسوی و میلاد‌ عباد‌ی‌پور پیشنهادهایی از باشگاه‌های ایتالیا دارند؛ موسوی که بهترین مدافع مرحله مقدماتی لیگ جهانی 2014 شد با باشگاه مودنا به توافق اولیه رسیده است و میلاد عبادی‌پور، بازیکن جوان و آینده‌دار والیبال ایران هم از باشگاه ورونا پیشنهادی دریافت کرده و ظاهراً توافقاتی هم بین آنها حاصل شده است. سعید معروف، پاسور تیم ملی والیبال ایران هم چند پیشنهاد از باشگاه‌های ایتالیا دارد و پس از بررسی گزینه‌ها قطعاً به یکی از آنها خواهد پیوست.

 شنیده شده است که فدراسیون والیبال در فصل پیش‌رو تصمیم دارد شرایطی را فراهم کند که برخی از بازیکنان ملی‌پوش در لیگ های خارجی بازی کنند تا هم مبلغ بالای قرارداد آنها به باشگاه‌ها فشار نیاورد و هم سطح کیفی آنها بالاتر برود.


ایران شانس قهرمانی در لیگ

به گزارش مرجع خبری والیبال و به نقل از worldofvolley:

«نمی‌توانیم برای آغاز لیگ جهانی والیبال در فلورانس صبر کنیم. نمی‌توانیم تشخیص دهیم که چه تیمی عنوان قهرمانی را از آن خود می‌کند. آمریکا، برزیل، ایتالیا، روسیه یا ایران.

این تورنمنت برای همه والیبال‌دوستان بسیار عالی خواهد بود. ایتالیا که به عنوان میزبان شانس بزرگی برای قهرمانی دارد. آتزوری در مرحله نخست گروهی عالی عمل کرد. چه کسی انتظار داشت یک تیم در گروه سخت A تمامی دیدارها را با پیروزی پشت سر بگذارد؟ در هر حال ایوان زایتسف و دوستان میزبان بهترین تیم‌ها هستند که برای رسیدن به عنوان قهرمانی می‌جنگند و شرایط خوب ایتالیا است که آنها را در موقعیت قهرمانی قرار می‌دهد.

آمریکا: آنها فوق‌العاده بوده‌اند. آنها رتبه نخست گروه B را با 9 پیروزی و فقط 3 شکست کسب کردند. تیم جوانی دارند اما بازیکنانشان عالی هستند. یکی از آنها سندر است که غیرقابل مهار می‌نماید. همچنین اندرسون.

چه چیزی می‌توانیم در مورد ایران بگوییم. با اسلوبودان کواچ این تیم نمایش درخور توجهی ارائه می‌کند. ایران یک گزینه جدی برای قهرمانی است. شاید حضور آنها در این مرحله شگفتی بسیاری را به همراه داشته اما برای ما اینطور نبوده است. کار کردن کواچ را می‌شناسیم و می‌دانیم او در پروجا و در لیگ ایتالیا چه عملکردی داشته است. موفقیت کواچ در لیگ جهانی هم پیش بینی می‌شود. باور ما این است که ایران می‌تواند در فلورانس مدال قهرمانی را از آن خود کند.

برزیل: آنها مانند یک قهرمان مادرزاد خودشان را بالا کشیدند و در ثانیه‌های آخر ویزای خود را برای ایتالیا اوکی کردند. البته آنها در این فصل به اندازه قبل خوب نبودند اما این را می‌دانیم وقتی رقابت مهمی باشد، آنها به بهترین شرایط خود می‌رسند. بدون شک برناردو رزنده تیمش را برای این رقابت‌ها آماده کرده است.

و روسیه:آنها تاکنون قدرت اصلی خود را نشان نداده‌اند. روس‌ها در سطح بالایی والیبال بازی می‌کنند اما همه امیدوارند بهترین نمایش‌ها را در فلورانس از آنها ببینند.

فکر می‌کنیم رقابت‌های پیش رو یک تورنمنت کامل خواهد بود. همه منتظر آخرین شرکت کننده هستیم که از سیدنی می‌آید.
طبقه بندی: اخبار لیگ جهانی2014، 
[ جمعه 20 تیر 1393 ] [ 11:51 ق.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین