تبلیغات
الماس والیبال - حضور معروف در ارومیه قطعی نیست


الماس والیبال

 مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: حضور معروف در ارومیه قطعی نشده و پس از بازگشت تیم ملی تکلیف نهایی مشخص خواهد شد.

احمد یوسفی شهرداری ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال، پس از اعلام خبر قطعی شدن حضور سعید معروف در تیم شهرداری ارومیه که توسط برخی منابع خبری منتشر شد، احد یوسفی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه طی مصاحبه ای با خبرنگار والیبال ایران با رد این شایعات گفت: همچنان با سعید معروف در حال مذاکره هستیم و تا قراردادمان در فدراسیون به ثبت نرسد چیزی مشخص نیست.

 

مدیرعامل شهرداری ارومیه در ادامه نیز بیان کرد: سعید معروف از چند باشگاه ترکیه ای و ایتالیایی پیشنهاد همکاری دارد و قرار است بعد از اتمام مسابقات تیم ملی در مرحله پایانی لیگ جهانی،  تصمیم نهایی خود را بگیرد.


یوسفی در مورد حضور عبادی پور در شهرداری نیز اظهار داشت: ما با تمامی بازیکنانی که به توافق می رسیم قراردادی را منعقد می نماییم که با میلاد عبادی پور هم قراردادی داخلی امضا کرده ایم. اما او پیشنهادی از تیم ورونای ایتالیا دارد که در حال بررسی پیشنهاد اروپایی خود می باشد. اگر او بخواهد در ارومیه بازی کند مانعی برایش وجود ندارد و تصمیم گیرنده نهایی خود او است نه فدراسیون والیبال!


لازم به ذکر است، طی بیست و چهار ساعت گذشته رسانه های زیادی اعم از رسانه ملی خبر قطعی شدن قرارداد یک ساله معروف با شهرداری ارومیه را منتشر کرده اند که یوسفی با تکذیب این موضوع اظهار کرد: در صورت وقوع هر خبری که در مورد باشگاه شهرداری باشد این اخبار در سایت رسمی باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد و صحت هیچ کدام از مطالب منتشر شده در سایت های مختلف را تایید نمی کنیم.


طبقه بندی: اخبار والیبال، 
[ سه شنبه 24 تیر 1393 ] [ 10:49 ق.ظ ] [ حانیه و فاطمه محتشمی پور ] نظر بدهید      قالب ساز آنلاین